Akcesoria  
W tej kategorii nie ma produktów.

Przeczytaj opinie naszych klientów:

Rafael Cz
Ocena

"Firma, z którą świetnie się współpracuje przy realizacji zamówień. Potrzebowałem obrazu praktycznie z dnia na dzień. Przedstawiciel firmy kontaktował się tak przez mail, jak i telefonicznie. Szczegóły zamówienia były dogadywane przez telefon, praktycznie na 15 min przed rozpoczęciem drukowania. Zamówiony obraz, mimo że miał być zrobiony ze środy na piątek. Udało się nawet szybciej, bo w czwartek po południu został doręczony przez firmę kurierską. Do wykonania nadruku nie miałem najdrobniejszych zastrzeżeń. Wszystkie szczegóły obrazy wyszły wyraźne, z najwyższą ostrością. Obraz zrobił wrażenie na obdarowanym, o co właśnie chodziło. Sama paczka z obrazem była zabezpieczona perfekcyjnie. Obraz owinięty w folię bąbelkową, a dodatkowo zapakowany w coś ala teczka z tektury falistej. Szczerze polecam z usług świadczonych przez tą firmę."

Karolina Ziółczyk
Ocena

"Naprawdę świetna firma do wywoływania obrazów na płótnie! Zamówiłam już drugi raz i się nie zawiodłam. Świetna jakość niezależnie od rozmiaru obrazu. Na innych stronach "krzyczy" o słabej jakości zdjęcia albo o nieprawidłowym formacie, a tutaj perfekcyjne wykonanie. Dodatkowo ekspresowa usługa, zamówiłam w niedzielę, we wtorek obraz był u mnie. ;) Serdecznie polecam, będę wracać ;)"

Monika Na
Ocena

"Jestem bardzo zadowolona z jakości obrazu, wysyłka także ekspresowa. Polecam serdecznie! To pierwszy i napewno nie ostatni obraz od Państwa!!! 🙂"

Robert K
Ocena

"Bez dwóch zdań- GENIALNIE!!! Specjalna szósta gwiazdka sie należy. Rzetelne wykonanie, bardzo profesjonalnie, system do składania zamówień on-line działa wspaniale. Jakość wydruku wspaniała (nawet z niskiej rozdzielczości). Obraz super! Polecam"

Oceniło nas: 2606 osób z średnią 5.00 / 5

}